Àrees de Govern · Regidories

Foto editorial Alcalde

PERE TORRENT I MARTÍN
Alcalde
Àrees d’Alcaldia, Esports, Governació, Urbanisme, Comunicació, Serveis i Règim Intern.

De dilluns a divendres, de 13 a 15h, i hores convingudes
608 97 90 64 · alcaldia@peralada.cat



6

ROSA CORTADA SÁNCHEZ
1a. Tinent d’Alcalde
Àrees de Cultura i Ensenyament.

hores convingudes
669 81 14 77 · cultura@peralada.cat



3
LOURDES CARRERAS SELVA

2a. Tinent d’Alcalde
Àrees d’Hisenda, Patrimoni i Regidoria de Vilanova de la Muga.

hores convingudes
699 568 772 · vilanova@peralada.cat · hisenda@peralada.cat 



4
JOAN CROS FERRARÓ
3r. Tinent d’Alcalde
Àrees d’Agricultura, Medi Ambient i Sanitat.

hores convingudes
626 060 109 · agricultura@peralada.cat




5
MÓNICA LLADÓ DESCAMPS
Regidora
Àrees de Benestar Social, Turisme i Joventut.

hores convingudes
699 568 756 · benestarsocial@peralada.cat · turisme@peralada.cat




Peralada-Maria-Jose-Romero
MARIA JOSE ROMERO MADRID
Regidora
Àrees de Promoció Econòmica, Empresa i Ocupació.

hores convingudes
622 36 00 65 · regidoria.promocio@peralada.cat